Telefon +48 604 950 190

Usługi transportowe Łódź - Gardo Transport Łódź - Gardo Transport Łódź - Gardo Transport ADR Łódź - Gardo

Transport międzynarodowy

Samochód dostawczy z windą - Gardo

Jeśli działasz prężnie również poza granicami naszego kraju, możemy pomóc Ci w jednym z kluczowych obszarów, jakim jest transport międzynarodowy.

Zorganizujemy dla Ciebie przewóz wszelkiego rodzaju ładunków na terenie całej Europy. Pomożemy dobrać odpowiedni środek transportu, który będzie dla Ciebie najbardziej optymalny, korzystny oraz bezpieczny. GWARANTUJEMY, że każde Twoje zlecenie będzie zrealizowane SZYBKO i PEWNIE, ponieważ przejechaliśmy już ponad 10 milionów kilometrów we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Do Twojej dyspozycji oddajemy:

  • Zespół w pełni zaangażowanych oraz doświadczonych kierowców, dzięki którym od lat sprawnie i pewnie obsługujemy transporty door-to-door
  • Wyspecjalizowaną flotę samochodową wyposażoną w perełki ciężarowe typu kontener z windą lub z plandeką o wysokości 2,5 m oraz możliwością załadunku z boku.
Jeśli ważne jest dla Ciebie również BEZPIECZEŃSTWO jesteśmy doskonałym partnerem, ponieważ profesjonalnie obsługujemy transporty ADR. Jeśli potrzebujesz więcej informacji TUTAJ jest dla Ciebie link.

W każdej chwili możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, które być może przychodzą Ci teraz do głowy.

Transport międzynarodowy GARDO
Szybko. Pewnie. Bezpiecznie.
Jesteśmy dla Ciebie

Skontaktuj się z nami
zamów bezpłatną wycenę