Telefon +48 604 950 190

Usługi transportowe Łódź - Gardo Transport Łódź - Gardo Transport Łódź - Gardo Transport ADR Łódź - Gardo

Magazynowanie Łódź

Samochód dostawczy z windą - Gardo

Kluczem do sukcesu Twojej firmy jest skuteczne zarządzanie. Rozwiązywanie problemów w zalążku pozwala znacznie zminimalizować straty będące ich następstwem. Nasza firma przygotowała dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki której magazynowanie nadwyżek towarów oraz przechowywanie sprzętu i mienia na czas remontu czy relokacji firmy ułatwi Ci codzienną pracę i rozwój działalności. Jak to robimy?

Posiadamy przystosowane do Twoich potrzeb powierzchnie magazynowe

Łódź to jedno z najbardziej zakorkowanych miast w Polsce. Właściwe zarządzanie magazynem znajdującym się poza główną siedzibą firmą może być kosztowne i czasochłonne. Dzięki naszej usłudze możesz jednak rozwiązać ten problem. W specjalnie zabezpieczonych halach magazynowych przechowasz wszystkie przedmioty, z których na co dzień nie korzystasz! Zwolnisz dzięki temu przestrzeń w siedzibie firmy mogąc przechowywać tam tylko to, co jest Ci najbardziej potrzebne!

Pomożemy Ci w czasie nagłej przeprowadzki!

Właściciel budynku nagle wypowiedział umowę najmu nieruchomości, w której prowadzisz działalność? A może zaplanowałeś relokację firmy wcześniej i chcesz się do tego dobrze przygotować, ale problem przysparza Ci magazynowanie towarów? Łódź to niejedyne miasto, w którym świadczymy swoje usługi, dlatego nawet jeżeli przenosisz firmę do innej miejscowości będziemy mogli zapewnić Ci bezpieczny transport i dostępny na określony czas magazyn.

Łódź daje Twojej firmie ogromne możliwości, doceń je!

W dużych miastach firmy mają większe szanse na szybki rozwój. Aby utrzymać się na rynku musisz unikać stagnacji! Rozwijaj się i już dziś zacznij planować otwarcie kolejnego punktu sprzedaży. Zanim jednak znajdziesz odpowiednie lokum, skorzystaj z naszej usługi – magazynowanie towarów łódź. Przechowamy dla Ciebie zgromadzone nadwyżki produktów niezbędnych do uruchomienia nowego punktu sprzedaży na czas prac remontowych i przygotowawczych.

Trafiłeś na świetną okazję zakupu towaru?

Twoja konkurencja nie poradziła sobie z konkurencyjnością rynku i wyprzedaje swój towar po okazyjnej cenie? Obawiasz się, że nie będziesz w stanie pomieścić zakupów w swoich zasobach magazynowych? Nie pozwól, żeby z tak błahego powodu okazja przeszła Ci koło nosa. Skontaktuj się z nami a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Nie tylko wynajmiemy Ci powierzchnię magazynową w atrakcyjnej cenie, ale również odbierzemy Twoje zakupy spod wskazanego adresu. A kiedy już przyjdzie czas sprzedaży dowieziemy towar w nienaruszonym stanie.

Dlaczego warto?

Sami jesteśmy przedsiębiorcami i z doświadczenia wiemy z jakimi trudnościami w swojej pracy mierzysz się na co dzień. Usługi, które oferujemy zostały opracowane w taki sposób, aby zminimalizować Twoje obawy przed powierzeniem nam swojego mienia. Nasza przechowalnia w Łodzi to dla Ciebie gwarancja satysfakcji z kilku powodów:

 • Dostajesz kompleksowy pakiet ubezpieczeniowy na magazynowane mienie;
 • Nie tylko przechowamy, ale również odbierzemy i dostarczymy mienie pod wskazany przez Ciebie adres (w całej Europie!);
 • Będziesz mógł mieć dostęp do magazynowanych przedmiotów w godzinach otwarcia naszego biura;
 • Zabezpieczymy Twoje mienie na czas jego magazynowania;
 • Towar pozostanie pod czujnym nadzorem.

Co obejmuje oferowane przez nas składowanie?

Łódź, jako główne miejsce naszej działalności, niejednokrotnie już udowodniła nam, że rodzaj przedmiotów do przechowywania jest wręcz nieograniczony. Przygotowaliśmy się na to. Możesz przechować u nas wszystko:

 • sprzęty elektroniczne i biurowe;
 • instrumenty muzyczne;
 • elementy wyposażenia domu i firmy;
 • skutery, rowery, quady, łódki i wózki;
 • a także wiele innych rzeczy.

Nasze magazyny są suche i czyste. Nie musisz więc obawiać się, że po odebraniu mienia okaże się, że kosztowne sprzęty biurowe nie działają!

Oferujemy Ci świetne warunki magazynów do wynajęcia w Łodzi!

Tworząc ofertę kierowaliśmy się potrzebami zarówno osób prywatnych, jak i firm czy instytucji państwowych. Stawialiśmy sobie pytania, na które przedstawiciel każdej z tych grup może szukać odpowiedzi. To, co wyróżnia nas od konkurencji to przede wszystkim elastyczność. Unikamy sztywnych cenników i nienaruszalnych zasad współpracy. Rozumiejąc Twoje potrzeby możemy zagwarantować Ci:

 • kompleksową obsługę magazynową;
 • stały kontakt;
 • indywidualnie dopasowany do Twoich możliwości cennik;
 • długoterminowy i krótkoterminowy czas wynajmu;
 • możliwość samodzielnego odbioru towaru z magazynu lub zlecenie nam jego dostarczenia;
 • właściwe zabezpieczenie mienia na czas transportu i przechowania własnymi materiałami.

A co jeżeli nie będę mógł odebrać towaru na czas?

Remont w firmie przedłuża się? Nie zdążyłeś przygotować nowej siedziby firmy na otwarcie? To żaden problem! Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie. Przedłużymy umowę a warunki dalszej współpracy nie ulegną zmianie. Nie musisz martwić się o ukryte koszty dodatkowe. Możesz być pewien, że w zapisie umowy nie znajdziesz żadnych niezrozumiałych kruczków a jeśli pojawią się jakieś wątpliwości szybko je rozwiejemy!

Skontaktuj się z nami
zamów bezpłatną wycenę